Josef Velčovský
Lodě na konci cesty
Id: 241503
akryl/plátno/lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2915x
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 23