Čas na serveru 13:09:57

Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece

Id: 503301

Loďka na ponorné řece

  •  / Loďka na ponorné řece / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 5938x

Vyvolávací cena:

170 000

Účastníci: 20

Příhozy: 120