Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece
Id: 503301
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 5938x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 120