Čas na serveru 12:27:30

Josef Velčovský
Mlhy nad zátokou Majalahti

Id: 527801

Mlhy nad zátokou Majalahti

  •  / Mlhy nad zátokou Majalahti / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1639x

Vyvolávací cena:

115 000