Josef Velčovský
Náplavka
Id: 134411
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4452x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 400 Kč