Josef Velčovský
Okno
Id: 49603
malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3244x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 61