Čas na serveru 12:21:13

Josef Velčovský
Podzim pod Házmburkem

Id: 521201

Podzim pod Házmburkem

  •  / Podzim pod Házmburkem / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 21,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 5437x

Vyvolávací cena:

106 000

Účastníci: 20

Příhozy: 86