Josef Velčovský
Podzim pod Házmburkem
Id: 521201
akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 21,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 5473x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
106 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 86