Josef Velčovský
Podzim v milované krajině
Id: 225104
akryl/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 5618x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 72