Josef Velčovský
Podzimní kamásútra
Id: 326103
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 3305x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
89 998 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 82