Josef Velčovský
Pokoj plný horské krajiny
Id: 453701
akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 7297x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
140 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 113