Josef Velčovský
Prameny
Id: 275303
akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1929x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč