Josef Velčovský
Růže na golfu
Id: 214905
akryl/plátno/deska, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2593x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 59