Josef Velčovský
Snídaně v trávě
Id: 525909
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 10490x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
141 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 70