Josef Velčovský
Spadané listí
Id: 79505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, vlevo dole 92/100, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1927x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč