Josef Velčovský
Útržky finské letní noci
Id: 535908
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2361x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
155 000 Kč
2024,12-1,03,21,10,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 82