Josef Velčovský
V nitru džungle
Id: 258907
akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 28251x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
115 779 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 93