Josef Velčovský
Večer ve skalách
Id: 367301
akryl/plátno/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1906x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 51