Josef Velčovský
Větrný den v zahrádkářské kolonii
Id: 231804
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 6301x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
42 001 Kč
Příhozy: 69