Josef Velčovský
Závěs
Id: 79504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 22/100, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4718x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč