Čas na serveru 12:31:41

Josef Velčovský
Zrání

Id: 535907

Zrání

  •  / Zrání / Josef Velčovský
  •  / Zrání / Josef Velčovský
  •  / Zrání / Josef Velčovský
  •  / Zrání / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 594x

Vyvolávací cena:
15 000

46 000

2024,12-1,02,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu