Josef Vohrabal
Abstraktní kompozice
Id: 343606
malba/deska, rozměr 120 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, oděrky na rámu
zobrazeno: 1575x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 115 Kč
Příhozy: 76