Josef Vohrabal
Akt
Id: 314703
olej/plátno, rozměr 90 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, pospáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 2852x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 666 Kč