Josef Vohrabal
Čelista
Id: 318601
olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 6478x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 444 Kč