Josef Vohrabal
Dvě postavy
Id: 323909
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1093x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč