Josef Vyleťal
Brána do neznáma
Id: 18714
akvarel/papír, velikost listu 29 x 20,7 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno v mědi
zobrazeno: 2651x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 000 Kč