Josef Vyleťal
Hlava
Id: 1124
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19,5 cm, signováno vpravo dole J. VYLEŤAL, paspartováno, zaskleno, oloupaný rám, původní stav
zobrazeno: 2883x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč