Josef Vyleťal
Surrealistický námět
Id: 312801
olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora
zobrazeno: 2126x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
191 000 Kč
Příhozy: 96