Josef Vyleťal
Symbiózy
Id: 82302
kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
zobrazeno: 3881x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 76