Josef Vyleťal
Zrcadlo
Id: 30510
kombinovaná technika/olej/akvarel/papír, rozměr 53 x 40 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně datace 1986, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3388x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
70 500 Kč
Příhozy: 71