Josef Wágner
Žena s ovocem
Id: 94215
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, ve spodní části roztržený papír viz foto
zobrazeno: 1462x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč