Josef Wischniowsky
Lovec motýlů
Id: 240301
olej/dřevo, rozměr 33 x 23 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace, zaskleno
zobrazeno: 1368x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč