Josef Ženíšek
Děvčátko
Id: 21302
olej/plátno/podložené kartonem, rozměr 69 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3385x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč