Josef Ženíšek
Dívka
Id: 193901
olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 9992x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 71