Josef Ženíšek
Dívka s květinou
Id: 412002
olej/plátno, rozměr 97 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 998x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč