Josef Ženíšek
U kolovrátku
Id: 959
kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 26,5 cm, signováno vlevo dole Josef Ženíšek, zaskleno, původní rámování, značně poškozený rám
zobrazeno: 2934x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč