Josefa Burianová
Kytice s papouškem
Id: 398901
olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3550x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 501 Kč