Čas na serveru 12:42:50

Joseph Kaufmann
Zimní procházka

Id: 257205

Zimní procházka

  •  / Zimní procházka / Joseph Kaufmann

olej/karton, rozměr 60 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 6449x

Vyvolávací cena:

4 700