Joža Havlín
Krojovaná dívka
Id: 417907
olej/karton, rozměr 62 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 707x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč