Jóža Nesázal
Portrét krojované dívky
Id: 79807
akvarel/papír, velikost listu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1457x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
13.7.2017, 22:16:00
13.7.2017 | 21:41 | 500 Kč |