Joza Švasta
Kytice
Id: 1098
olej/překližka, rozměr 60 x 49,5 cm, signováno vpravo dole Švasta, datováno 1911, na malbě prasklinky, oděrky na rámu, čištěno
zobrazeno: 3147x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč