Joža Uprka
Děvčata při modlitbě
Id: 79808
olej/plátno, rozměr 25,5 x 50 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti synem Jankem Uprkou, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5466x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 65