Joža Uprka
Děvče z Vlčnova
Id: 310501
olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 8767x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
270 000 Kč
Příhozy: 74