Joža Uprka
Dívka na louce
Id: 198101
olej/dřevěná deska, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, deska mírně prohnutá s vlasovou trhlinkou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4751x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
50 000 Kč