Joža Uprka
Hrající si děti
Id: 300608
olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 18046x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Příhozy: 90