Joža Uprka
Krojovaná dívka v kožíšku
Id: 53501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28,5 cm, signováno vlevo nahoře monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi kvalitní eckova adjustáž, původní stav
zobrazeno: 3288x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč