Joža Uprka
Krojované děvče
Id: 404901
olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6831x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
275 000 Kč
Příhozy: 121