Čas na serveru 13:09:31

Joža Uprka
Na pouti

Id: 500701

Na pouti

  •  / Na pouti / Joža Uprka
  •  / Na pouti / Joža Uprka
  •  / Na pouti / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)

zobrazeno: 4975x

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Příhozy: 89