Joža Uprka
Na pouti
Id: 500701
olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)
zobrazeno: 4975x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
235 000 Kč
Příhozy: 89