Joža Uprka
Studie hlavy
Id: 172505
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2152x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 502 Kč