József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku
Id: 8901
olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu
zobrazeno: 16020x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 62