József (Josif Josifovič) Boksay
Horský potok
Id: 172515
olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 3353x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 57