József (Josif Josifovič) Boksay
Od Jadranu
Id: 154202
pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oboustranně zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2649x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč